Współpraca

Nowar Gym

2016

Hejszowina Radków

- Wicemistrz Dolnego Śląska w kolarstwie górskim MTB XC
- 1 miejsce Puchar Polski MTB XC „Górale na start”
- Mistrz Dolnego Śląska Szkółek kolarskich MTB
- 4 miejsce Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich MTB XC

2017

Hejszowina Radków

-  Mistrz Dolnego Śląska Szkółek Kolarskich MTB
-  Mistrz Dolnego Śląska ligi Szkółek Kolarskich MTB

2018

UKS Centrum Spedycja PAWBUD Nowa Ruda

- Mistrz Dolnego Śląska w kolarstwie górskim MTB XC
- 1 miejsce Puchar Polski MTB XC „Górale na start”
- 1 miejsce Młodzieżowa Liga Kolarska
- 1 miejsce eliminacje Mistrzostw Polski w kryterium

2019

UKS Centrum Spedycja PAWBUD Nowa Ruda

- Mistrz Makrowojewódzkich Mistrzostw Młodzików MTB - sztafeta mieszana
- Wicemistrz Makrowojewódzkich Mistrzostw Młodzików MTB
- Wicemistrz Makrowojewódzkich Mistrzostw Młodzików - start wspólny
- Mistrz Dolnego Śląska w kolarstwie przełajowym
- Mistrz Dolnego Śląska w kolarstwie górskim MTB XC
- Wicemistrz Województwa Dolnośląskiego Igrzysk Dzieci
- 3 miejsce Puchar Polski MTB XC - Boguszów Gorce
- 4 miejsce Puchar Polski MTB XC - Głuchołazy
- 4 miejsce Puchar Polski MTB XC - Jelenia Góra
- 1 miejsce eliminacje Mistrzostw Polski w kryterium

2019

Gala Kolarska podsumowującą sezon Dolnośląskiego Związku Kolarskiego:

- 1 miejsce Kolarstwo Szosowe
- 2 miejsce Kolarstwo Górskie
- 3 miejsce Kolarstwo Torowe

2020

Warszawski Klub Kolarski

- Mistrz Polski MTB XCR - Młodzieżowa Sztafeta Mieszana – Mrągowo
- Mistrz Polski Szkółek Kolarskich MTB – Żerków
- 1 miejsce Puchar Polski MTB XCO – Klasyfikacja Generalna

- 1 miejsce Puchar Polski MTB XCO – Klasyfikacja Generalna Drużyn Młodzieżowych
- 1 miejsce Puchar Polski MTB XCO – Wałbrzych
- 1 miejsce Puchar Polski MTB XCO – Klasyfikacja Drużyn Młodzieżowych - Wałbrzych
- 1 miejsce Puchar Polski MTB XCO – Boguszów Gorce
- 1 miejsce Puchar Polski MTB XCO – Klasyfikacja Drużyn Młodzieżowych – Boguszów Gorce
- 1 miejsce Puchar Polski MTB XCO – Warszawa
- 1 miejsce Puchar Polski MTB XCO – Klasyfikacja Drużyn Młodzieżowych - Warszawa
- 1 miejsce Puchar Prezesa PZKol - Mistrzostwa Polski MTB XCO – Mrągowo
- 1 miejsce Grand Prix MTB XC - Walim 
- 1 miejsce kategoria KM – 2 miejsce OPEN KOBIET dystans CLASSIC – Bike Maraton Świeradów Zdrój

- 2 miejsce Puchar „Szlaku Solnego” MTB XC - Orawka

- 2 miejsce „Czasówki Karkonoskie” - II czasówka Lubomierska

- 2 miejsce Puchar Wójta Gminy Czarny Bór - start wspólny - Jaczków

- 8 miejsce Mistrzostwa Polski (szosa) Szkółek Kolarskich - jazda indywidualna - Raszków

- 10 miejsce Mistrzostwa Polski (szosa) Szkółek Kolarskich - start wspólny – Raszków

2021

Warszawski Klub Kolarski

Mistrz Warszawy i Mazowsza w kolarstwie przełajowym - Warszawa
- 1 miejsce Puchar Polski CX – Słubice
- 1 miejsce Puchar Polski CX – Cybinka
- 1 miejsce – Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza CX – Warszawa
- 8 miejsce Puchar Polski CX – Zielona Góra
- 1 miejsce I Seria Puchar Polski CX - Mikołów
- 3 miejsce Puchar Słowacji CX UCI 2 - Dohnany
- 4 miejsce Puchał Słowacji CX UCI2 - Podbrezova
- 2 miejsce K0 i OPEN KOBIET Bike Maraton UCI - Jelenia Góra
- 2 miejsce Maja Włoszczowska MTB Race UCI 1 - Jelenia Góra
- 1 miejsce K0 i OPEN KOBIET Bike Maraton - Srebrna Góra
- 2 miejsce Puchar Polski XCO Cyklo Opawy #5 - Głuchołazy
- 7 miejsce Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski - Łukowica
- 4 miejsce Mistrzostwa Polski MTB XCO Boguszów Gorce
- 4 miejsce Mistrzostwa Polski MTB Boguszów Gorce Sztafeta Drużynowa XCR
- 3 miejsce Puchar Polski MTB XCO UCI Masovia Cup UCI C3 #5 – Warszawa
- 28 miejsce Młodzieżowe Mistrzostwa Europy MTB PILA (Włochy) – XCO
- 75 miejsce Młodzieżowe Mistrzostwa Europy MTB PILA (Włochy) – XCR
- 45 miejsce Młodzieżowe Mistrzostwa Europy MTB PILA (Włochy) – TIME TRIAL
- 3 miejsce Puchar Polski MTB XCO UCI Górale na Start #4 – Wałbrzych
Puchar Polski MTB XCO JBG-2 Pressingowa Petarda #3 – Jastrzębie Zdrój (defekt, wycofanie się)
- 5 miejsce Puchar Polski MTB XCO UCI XIX MTB Rusza Peleton #2 – Białystok
- 2 miejsce K0 i 6 miejsce OPEN - BIKE MARATON ZŁOTORYJA
- 2 miejsce Liga Aglomeracji Wałbrzyskiej MTB – Stare Bogaczowice
- 4 miejsce SIXT Puchar Mazowsza MTB XC #1 Jabłonna (defekt, uszkodzona przerzutka)
- 3 miejsce Puchar Polski MTB XCO „Wyścig o Puchar Polskich Uzdrowisk” Krynica Zdrój

2022

Warszawski Klub Kolarski

Mistrz Polski MTB XCO – Orawka
Mistrz Polski MTB XCR sztafeta mieszana – Boguszów Gorce
Mistrz Polski CX w kolarstwie przełajowym – Gościęcin
1 miejsce Puchar Polski MTB XCO – Klasyfikacja Generalna
1 miejsce Puchar Polski CX w kolarstwie przełajowym – Klasyfikacja Generalna
II Wicemistrz Polski Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski – Walim

- 16 miejsce (WJ) 70 (WE) Exact Cross Loenhout – Azencross UCI C1 (Belgia)
- 20 miejsce (WJ) 75 (WE) Superprestige Diegem UCI C1 (Belgia)
- 10 miejsce (WJ) 72 (WE) World Cup CX Gavere UCI CDM (Belgia)
- 3 miejsce Puchar Europy  UEC Cyclo-cross European Cup in Ostrava
- 3 miejsce (WJ) 11 (WE) Super Puchar Polski BRYKSY CROSS UCI C2 Gościęcin
- 1 miejsce (WJ) 6 (WE) Puchar Polski OWOCOWY PRZEŁAJ Laskowice Pomorskie
- 1 miejsce (WJ) 6 (WE) Szczekociny
- 1 miejsce (WJ) 5 (WE) Koziegłowy
- 21 miejsce Mistrza Europy European Championships CX 2022 NAMUR (Belgia)
- 26 miejsce Puchar Świata World Cup CX UCI C2 TABOR (Czechy)
- 1 miejsce Puchar Słowacji CX Grand Prix Dohnany UCI C2
- 1 miejsce Puchar Słowacji CX Grand Prix Dohnany UCI C2
- 5 miejsce Puchar Czech CX TOI TOI CUP Jicin UCI C2

Młodzieżowe Mistrzostwa Europy MTB – Capriasca – Szwajcaria
- 9 miejsce wyścig główny XCO (dotychczas najlepszy wynik RP)
- 12 miejsce Sztafeta XCR (dotychczas najlepszy wynik RP)

- 1 miejsce Puchar Polski MTB XCO #5 - Cykloopawy XC- MTB - Głuchołazy
- 1 miejsce Puchar Polski MTB XCC – Gościęcin
- 3 miejsce Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski - Walim
- 1 miejsce Mistrzostwa Polski MTB XCR (sztafeta mieszana) – Boguszów Gorce
- 4 miejsce Finał OOM (szosa) jazda indywidulana - Dobczyce
- 1 miejsce Finał OOM MTB – Orawka – Mistrz Polski MTB 2022
- 1 miejsce Puchar Polski MTB XCO #4 – Wałbrzych „Górale na Start” - Wałbrzych
- 7 miejsce PP EOOM Koziegłowy – start wspólny
- 4 miejsce PP EOOM Koziegłowy – Czasówka
- 1 miejsce Puchar Polski XCO # 3 - Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska MTB Race – Jelenia Góra
- 1 miejsce Puchar Polski MTB XCO #2 – Jastrzębie Zdrój
- 3 miejsce Puchar Polski EOOM Dobromierz – start wspólny
- 3 miejsce Puchar Polski EOOM Dobromierz - czasówka
- 1 miejsce OPEN Classic oraz 1 miejsce w kategorii KO Bike Maraton - Polanica Zdrój
- 1 miejsce Puchar Polski MTB XCO „Wyścig o Puchar Polskich Uzdrowisk” - Krynica Zdrój
- 1 miejsce Liga Aglomeracji Wałbrzyskiej – Stare Bogaczowice
- 1 miejsce Mistrzostwa Polski CX w kolarstwie przełajowym – Gościęcin

X.2023

Warszawski Klub Kolarski

Mistrz Polski MTB XCM - Wisła
Mistrz Polski Górskich Szosowych Mistrzostw Polski - Łukowica
II Wicemistrz Polski CX – Zielona Góra
18 miejsce UCI World Championships Cyclocross Hoogerheide 2023 UCI CM – Holandia
1 miejsce Puchar Polski MTB XCO – Klasyfikacja Generalna

- 5 miejsce Grand Prix CX Ostravy - Ostrava (CZ)
- 3 miejsce TOI TOI CUP CX Kolin – Kolin (CZ)
- 1 miejsce Puchar Polski MTB JBG-2 Pressingowa Petarda Finał Pucharu Polski UCI C2 – Jastrzębie Zdrój
- 1 miejsce Mistrzostwa Polski MTB w maratonie XCM - Wisła
- 1 miejsce Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski – Łukowica
- 2 miejsce Puchar Polski MTB Forvia Górale na Start UCI C3 - Boguszów Gorce
- 1 miejsce na trzech etapach oraz 1 miejsce w Klasyfikacji Generalnej SOWIOGÓRSKI TOUR
- 1 miejsce w kategorii oraz 1 miejsce OPEN KOBIET - BIKE MARATON BIELAWA na dystansie MEGA
- 4 miejsce Mistrzostwa Polski MTB XCO - Białka Tatrzańska
- 2 miejsce Puchar Polski MTB Forvia Górale na Start UCI C2 - Wałbrzych
- 3 miejsce Puchar Polski MTB Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska MTB Race XCO UCI C1 – Jelenia Góra
- 44 miejsce UCI World Cup MTB + UCI Junior Series XCO – Nove Mesto na Morave (Czechy)
- 22 miejsce International MTB Bundesliga - Heubacher Mountainbikefestival Bike the Rock UCI Junior Series XCO – Heubach (Niemcy)
- 2 miejsce Turieckap MTB XCO UCI C1 – Turcianskie Teplice (Słowacja)
- 4 miejsce Cesky Pohar MTB XCO UCI C1- Kutna Hora (Czechy)
-18 miejsce UCI World Championships Cyclocross Hoogerheide 2023 UCI CM – (Holandia)
- 9 miejsce UCI World Championships Cyclocross Hoogerheide 2023 UCI CM (sztafeta: M. Konwa; Sz. Pomian; M. Mul; A. Matuła; T. Białek; B. Świder) – (Holandia)
- 2 miejsce X2O Trofee Hamme - Flandriencross 2023 UCI C1 - (Belgia)
- 3 miejsce Mistrzostwa Polski CX – II Wicemistrz Polski CX UCI CN – Zielona Góra  

XI.2023

MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW

- 1 miejsce Puchar Polski CX – Kluczbork

Kontakt

Paweł Bentkowski +48 502 344 815kontakt@atomteam.pl
Paulina Brzeźna-Bentkowska +48 602 480 117 – kontakt@atomteam.pl
Mariusz Matuła +48 697 050 419 – info@alamatula.pl

© Copyright 2024 Dawczak.pro All Rights Reserved.